OŚRODEK WCZASOWO- KOLONIJNY ZIBI

OŚRODEK WCZASOWO- KOLONIJNY ZIBI

Teren Nadmorskiego Parku Krajobrazowego jest niezwykle malowniczy i zapewnia wiele wakacyjnych atrakcji. To właśnie tutaj położony jest nasz Ośrodek, który mieści się w przepięknej miejscowości Chłapowo, stanowiącej część gminy Władysławowo.

Pensjonat blisko morza Chłapowo

Wybierając się na letni pobyt wakacyjny w miejscowość Chłapowo odkryją Państwo w pełni zalety wypoczynku nad morzem, do którego zejście znajduje się zaledwie 500 m od naszego Ośrodka.

Atrakcje turystyczne Chłapowo

Mamy nadzieję, że przedstawiona przez nas oferta pozwoli Państwu poznać piękno naszego regionu, a pobyt u nas na stałe zapisze się na mapie wakacyjnych podróży. Pragniemy zaprezentować walory turystyczne naszej miejscowości wszystkim zainteresowanym wypoczynkiem nad Bałtykiem. To tutaj znajdują się czyste i szerokie plaże z wysokim klifem, dziewicza przyroda i sąsiedztwo dużych nadmorskich kurortów, co gwarantuje niezapomniane przeżycia i zabawę. Wymarzone wakacje są w zasięgu ręki!

Położenie geograficzne Chłapowa stanowi jego wielką atrakcję i zaletę. Blisko stąd jest do największego w Polsce portu rybackiego we Władysławowie oraz latarni morskiej w Rozewiu. Ośrodek jest doskonałą bazą na dalsze wypady do Łeby, Trójmiasta, czy na Półwysep Helski.

Wycieczki szkolne Chłapowo

Gwarantujemy możliwość zorganizowania wycieczek do wyżej wymienionych miejsc lub innych w zależności od zainteresowań naszych gości. Przygotowujemy programy wyjazdów i zapewniamy ich pełną realizacje: od transportu, poprzez noclegi, wyżywienie, dodatkowe atrakcje i zajęcia, kończąc na ubezpieczeniu wszystkich uczestników imprezy.

Pamiętaj!!! Nasza oferta nie jest skierowana tylko do wycieczek szkolnych i kolonii. Organizujemy również wypady dla grup osób dorosłych: zapraszamy nauczycieli, emerytów i rencistów, grupy zakładowe oraz każdego, kto zechce podjąć się współpracy z nami.