Organizujemy

ORGANIZUJEMY IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Twoje mieszkanie jest za małe na wyprawienie urodzin? Jesteś już znużony domowymi imprezami? A może szukasz miejsca na organizację wymarzonego przyjęcia weselnego lub komunijnego dla swojego dziecka?

Ta oferta jest specjalnie dla Ciebie!!!

Nasz Ośrodek zajmuje się kompleksową organizacją przyjęć okolicznościowych wszelkiego rodzaju. Zapewniamy fachową pomoc, np.: przy wyborze dekoracji i menu- tylko u nas masz możliwość jego dowolnego skomponowania lub skorzystania z gotowej oferty. Dysponujemy doskonale wyposażoną kuchnią, doświadczoną szefową i fachową obsługą, ale przede wszystkim gwarantujemy wysoką jakość oferowanych potraw i usług.

Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni wyposażone sale z zapleczem sanitarnym – możliwość zorganizowania przyjęcia na 90 osób, a także dodatkowe miejsce na taneczne zabawy i teren zielony wokół Ośrodka-gdzie można zorganizować ciekawe atrakcje dla zaproszonych gości.

Gwarantujemy możliwość noclegu przed i po przyjęciu. W zależności od Państwa potrzeb. Do dyspozycji naszych gości oddajemy ponad 100 miejscnoclegowych. Zapewniamy zakwaterowanie w pokojach 1, 2, 3, 4, 5, 6 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym oraz w 3 pokojach typu studio. Na ogrodzonym obszarze Ośrodka jest bezpłatny parking dla samochodów osobowych i busów, natomiast dla autokarów i autobusów wycieczkowych istniej możliwość bezpłatnego parkowania na pobliskim miejskim palcu.

Bliskość morza zapewnia niesamowity klimat i rześkie powietrze, możliwość przeprowadzenia wyjątkowych sesji fotograficznych, lub po prostu okazję spaceru dla chwili wytchnienia.

Jesteś zainteresowany? – zadzwoń, zapytaj, zarezerwuj!

Wesela i Imprezy okolicznościowe

Wesela i Imprezy okolicznościowe

Sprawdź naszą ofertę!

Komunie i Chrzciny

Komunie i Chrzciny

Sprawdź naszą ofertę!

Stypy i Konsolacja

Stypy i Konsolacja

Sprawdź naszą ofertę!

Catering

Catering

Sprawdź naszą ofertę!