OBOZY I KOLONIE

OBOZY I KOLONIE

 

Kolonie Władysławowo

Od blisko 10 lat zajmujemy się organizacją kolonii letnich dla dzieci i młodzieży w Chłapowie koło Władysławowa. Na obszarze Ośrodka jest bezpłatny parking dla samochodów osobowych i busów, natomiast dla autokarów i autobusów wycieczkowych istniej możliwość bezpłatnego parkowania na pobliskim miejskim placu.

Kolonie Chłapowo

Proponujemy możliwość zakwaterowania ok. 100 kolonistów, w pokojach 2 – 6 osobowych z łazienkami oraz w pokojach typu studio (2+4) z łazienkami. Wszystkie pokoje wyposażone są w łóżka jednoosobowe, szafę, półeczki lub stoliki nocne. Kadra opiekunów jest zwolniona z opłat za nocleg i wyżywienie (1 opiekun na 15 uczestników), a wszystkie grupy są zwolnione z opłaty klimatycznej. Kolonie w Chłapowie przyciągają co roku nowych uczestników ze względu na lokalizację blisko morza oraz dodatkowe atrakcje. where to buy cialis.

Dodatkowe atrakcje

Dodatkowo dysponujemy miejscem grillowym, drobnym sprzętem sportowym: badminton, piłki, stół do tenisa, piłkarzyki, itp. Ponadto na terenie Ośrodka można zorganizować – do dyspozycji obszar zielony: dużo gier i zabaw ruchowych, zabawy zapoznawcze czy integracyjne. W świetlicy istnieje możliwość prowadzenia zajęć gimnastycznych, korekcyjnych i tanecznych.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!